ارزانیه درست!اما در حال حاضر خرید های ما که بالای 300 تومان میشه!😂 چه باورت بشه چه نشه با گرفتن دوتا بسته کالباس و دو تا بسته شکلات که ارزش غذایی ندارند اینقدر پول باید براشون بدی!